Proč eterna?

 

V tomto článku naleznete informace ke značce eterna.
Přejděte sem, chcete-li si prohlédnout nabídku pánských košil eterna.

 
V čem jsou pánské košile eterna výjimečné?

Tento e-shop je věnovaný pouze pánským košilím eterna excellent. Důvod je jednoduchý. Košile eterna považujeme je za to nejlepší, co si v kategorii značkových nežehlivých košilí můžete na sebe obléci. Košile eterna se po vyprání nežehlí, při nošení se nekrčí a i po několika letech vypadají stále dobře. V České republice není košile eterna mimo okruh znalců příliš rozšířená. Je to dáno tím, že nikdy neinvestovala do žádné reklamy. Eterna je značkou, která investuje výhradně zpět do produktu, do materiálu, do vývoje. Věříme, že internetový obchod eterna24.cz přispěje svou nabídkou a cenovou politikou k tomu, aby se značka eterna dostala k co nejšíršímu okruhu zákazníků.

 

 
Historie a současnost značky eterna

Historii značky eterna se může vyrovnat málokdo. Košile eterna se vyrábí již od roku 1863, kdy sourozenci Honigsbergové založili ve Vídni továrnu na prádlo. Od roku 1927 sídlí firma v Pasově v Německu a dnes vyrábí ročně cca 3,5 mil košilí. Eternaje evropskou jedničkou v nežehlivých bavlněných košilích, její výrobky se prodávají nejvíce v Německu, Francii, Rakousku, Švýcarsku, Nizozemsku, Belgii a také Rusku.

 

 

Mimořádná kvalita materiálu a zpracování košilí eterna

Eterna kladeod svého založení důraz na dvě věci: prvotřídní materiál a bezchybné zpracování.Jako u všeho, rozhodující vliv na kvalitu košilí eterna má použitý materiál.

swiss cotton

Pouze přibližně 3% světové sklizně bavlny splňují požadavky na nejvyšší kvalitu. Bavlna nejvyšší kvality se vyznačuje především tím, že má extra dlouhé vlákno. To musí měřit minimálně 35,7 mm. Bavlna s takovýmto dlouhým vláknem roste v Egyptě a na jihu Spojených států, kde jsou pro pěstování bavlny ideální klimatické podmínky. Toto mimořádně dlouhé vlákno je obzvláště jemné a má vynikající vlastnosti pro další zpracování. V porovnání s normální bavlnou, má o 40% vyšší odolnost a trvanlivost.

 

Eterna nakupuje bavlněnou tkaninu od společnosti Swiss cotton, která ji vyrábí ve Švýcarsku výhradně z té nejkvalitnější bavlny. Surová bavlna nejvyšší kvality se ve Švýcarsku zpracovává nejprve do vlákna a posléze se z něj vyrábí tkanina. Swiss cotton je držitelem několika světových patentů na výrobu bavlněné tkaniny a svou produkci dodává dominantně firmě Eterna.

  swiss cotton logo 

Kvalitu košilí eterna poznáte už při prvním nošení. Košile eterna se jednoduše nemačká. Její speciálně vyvinutá vlákna se působením tělesného tepla narovnávají a košile se tím sama “žehlí”, takže v ní vypadáte i po celodenním nošení pořád elegantně. Po vyprání ji navíc stačí pouze pověsit na ramínko. I bez žehlení bude ráno připravena v perfektním stavu. Vlákna košile eterna navíc neabsorbují pachy, takže váš večerní pobyt v zakouřené restauraci druhý den ráno téměř nepoznáte.

 eko tex logo 

Eterna je prvním výrobcem textilu na světě, který získal certifikát Eko-Tex-Standard 100, který je vyjádřením nejvyšší kvality a ekologičnosti výrobního procesu. Mimořádnou kvalitu ale poznáte hlavně přímo na sobě při každodenním nošení.

 

Košile eterna se vyrábí v EU 

Eterna klade mimořádný důraz na kvalitu provedení. Na rozdíl od jiných značek, které šijí na zakázku v Číně nebo jiných zemích s levnou (a dobrou?) pracovní silou, a mohou tak mít problémy s kvalitou, je eterna jejím měřítkem. Eterna vyrábí převážně v Evropské unii v továrnách, které plně vlastní a má tak celý výrobní proces plně pod kontrolou. Většina produkce pochází ze Slovenska, část se vyrábí v Rumunsku a Makedonii. O nejvyšší kvalitě se můžete přesvědčit sami např. podle kvality stehů nebo přišití knoflíčků. Košile eterna vypadá i po několika letech jako nová.

Napsat komentář

eterna24.cz jsou stránky věnované pánským košilím eterna s cílem informovat o těchto vynikajících košilích a umožnit komunikace se zákazníky.