Novinky

Duben 2018

Poslední část jarní kolekce košil Eterna je v prodeji

Představujeme poslední jarní novinky 2018 košil Eterna.

Tyto novinky zahrnují jak košile Eterna s dlouhým rukávem, tak košile Eterna s krátkým rukávem, které jsou s ohledem na zvyšující v tomto období roku velmi poptávané.

Košile Eterna s krátkým rukávem kombinují krásný materiál s elegantním vzhledem. Proto jsou oblíbené mezi muži, kteří hledají letní alternativu k obleku, která bude přijatelná i v obchodním prostředí.

 

Únor 2018

Nová, jarní kolekce košile Eterna v prodeji

Představujeme první jarní novinky 2018 u košil Eterna. V nabídce jsou košile Eterna v rovném střihu Comfort Fit, vyštíhleném střihu Modern Fit i silně vyštíhleném střihu Slim Fit.

Výrazně posilujeme nabídku košile pro velmi vysoké muže s výškou cca 200 cm a více. Tyto košile máme v kategorii košile s extra prodlouženým rukávem. Rukáv u těchto košil měří 72 cm, prodloužená je i délka košile samotné.

Naprostou novinkou jsou také neprůhledné košile Eterna Cover, které jsou ideální pro muže, kteří hledají zcela neprůhlednou společenskou košili. Košile Eterna Cover jsou vyrobeny ze špičkového materiálu Twill (kepr) v takové úpravě, která skryje i tetování.

Bílé společenské neprůhledné košile Eterna Cover nabízíme v rovném střihu Comfort Fit, ve vyštíhleném střihu Modern Fit nebo v silně vyštíhleném střihu Slim Fit.

 

Září 2017

Představujeme podzimní kolekci košil Eterna. Tuto kolekci charakterizují zejména krásné, vybrané látky, které jen podtrhují špičkovou kvalitu a renomé košil Eterna.

V nabídce máme košile Eterna s dlouhým rukávem, pro nadpůrměrně vysoké muže s výškou cca 187 cm a více košile s prodlouženým rukávem a pro velmi vysoké muže s výškou nad 200 cm máme v nabídce košile s extra prodlouženým rukávem.

 

Duben 2017

Uvádíme do prodeje nové košile Eterna s krátkým rukávem.

S nastupujícími teplými dny jistě oceníte košile Eterna s krátkým rukávem. Ty nabízí nejen vysoký komfort nošení, ale zároveň také kvalitní materiál v nežehlivé úpravě, na jaký jste u košil Eterna zvyklí.

Košile Eterna s krátkým rukávem nabízíme jak v rovném střihu Comfort Fit, tak vyštíhleném střihu Modern Fit.

 

Únor 2017

První jarní novinky 2017 jsou tady.

Jako první představujeme zcela nové košile Eterna, které představují absolutní špičku mezi bavlněnými nežehlivými košilemi.

V nabídce naleznete košile Eterna ve všech střizích i délkách rukávů.

Pro muže, kteří preferují volnější košile, nabízíme košile v rovném střihu.

Pro muže normální až štíhlejší postavy jsou vhodné košile ve vyštíhleném stiřhu Modern Fit.

Pro štíhlé až velmi štíhlé muže máme připraveny košile v silně vyštíhleném střihu Slim Fit.

 

Září 2016

Nová kolekce košil Eterna

Na kosile24.cz naleznete první podzimní novinky pánských košil Eterna.

Novinky charakterizuje zejména špičkový materiál a krásný vzhled košil. Potěší i nezměněná základní cena košile Eterna Kč 1.490,- vč. dopravy zdarma.

 

Srpen 2016

Výprodej pánských košil

Internetový obchod kosile24.cz zahajuje výprodej pánských košil. Nakoupit ve slevě proto můžete i košile Eterna. Jedná se většinou o výprodej posledních kusů, ale za nižší ceny nyní nakoupíte i vybrané košile z aktuálních kolekcí.

Tady je zkratka k pánským košilím ve výprodeji. (Odkaz vede na celou kategorii Výprodej. Košile Eterna si můžete vybrat kliknutím na tlačítku Podrobné hledání v rámci každé z velikostních kategorií.)

 

Duben 2016

Nová kolekce košil Eterna pro jaro / léto 2016 byla představena. Zdobí ji nové vzory, tradiční i nové tóny barev a především další rozšíření sortimentu těchto oblíbených luxusních pánských košil.

Na největším internetovém obchodě s kvalitními košilemi si nyní můžete vybrat:

 

Leden 2016

První košile eterna s krátkým rukávem

Představujeme první košile Eterna Comfort Fit s krátkým rukávem v klasickém střihu i košile s krátkým rukávem Eterna Modern Fit ve vyštíhleném (tzv. slim) střihu. Nabídka se soustředí na nejvíce populární barvy a provedení košil s krátkým rukávem a bude dále rozšířena na začátku jara 2015.

 

Prosinec 2015

Prodloužená výměna vánočního zboží

Zboží, které jste zakoupili jako vánoční dárek od 21.11.2014 můžete vyměnit za zboží stejné nebo vyšší hodnoty až do 15.1.2015.

 

Září 2015

Nová kolekce košilí eterna Podzim / zima 2015

Přinášíme první část nové podzimí kolekce pánských košilí eterna.

Širší nabídka

Nová kolekce eterna je ve znamení dalšího rozšíření nabídky ve všech střizích a délkách rukávu. Více košilí je také v moderním, atraktivním designu. Kvalita materiálu vyráběného ze švýcarské bavlněné tkaniny zústává.

 

Košile eterna – hlavní kategorie

Nabídku pánských košilí eterna podle délky rukávu najdete zde:
košile eterna – krátký rukáv
košile eterna – dlouhý rukáv
košile eterna – prodloužený rukáv
košile eterna – extra prodloužený rukáv

 

Červen 2015

Letní výprodej

S blížícím se příchodem podzimní kolekce nabízíme výprodej posledních kusů pánských košilí za zvýhodněné ceny.
Ve výprodeji najdete košile ve velikostech 37 – 46 všech střihů a délek rukávů.
Chcete-li koupit kvalitní košile se slevou, navštivte sekci Pánské košile – výprodej.

jednání do 16.12. 8:00 hod. Pokud zboží nebude doručeno do 20.12. (za doručení se považuje první pokus o doručení ze strany pošty nebo kurýrní služby), vrátíme vám z ceny zásilky 400 Kč.

Tato garance se týká košilí, u nichž je dostupnost označena jako “skladem” nebo “7-10 dní”. U košilí označených “Na dotaz”, prověříme po Vaší objednávce aktuální dostupnost u výrobce a následně Vám ji potvrdíme. V případě, že Vám dodávku potvrdíme, vztahuje se garance i na tento druh košilí.

Napsat komentář

eterna24.cz jsou stránky věnované pánským košilím eterna s cílem informovat o těchto vynikajících košilích a umožnit komunikace se zákazníky.