Naše filozofie a záruky

JACÍ CHCEME BÝT A CO PRO VÁS MUŽEME UDĚLAT?

Pánské košile eterna excellent považujeme za to nejlepší, co si můžete v kategorii nežehlivých košilí koupit.

Stejně tak chceme, aby i náš e-shop byl nejlepším ve své kategorii a nabízel vám služby, jaké si představujete. 

TADY JSOU NAŠE ZÁRUKY PRO VÁS

  • Mimořádné košile za mimořádné ceny.

Jsme přesvědčeni, že košile eterna jsou natolik kvalitní, že stačí si je vyzkoušet, abyste si tuto značku oblíbili. Košile eterna chceme nabízet za ceny, které podpoří další rozšíření této značky. 

  • Doprava zdarma. Nechceme, abyste platili nic navíc.

Chceme, aby naše ceny byly konečné. Proto si můžete vždy zvolit takový způsob dopravy a platby, které budou zcela zdarma. 

  • Zboží můžete vrátit do 30 dní bez udání důvodů.

Uvědomujeme si, že výběr na internetu s sebou nese nevýhody spojené s nemožností si košili eterna před zakoupením vyzkoušet. Nelíbí-li se vám vybraná košile, nebo si nákup jednoduše rozmyslíte, můžete nám zboží vrátit bez udání důvodu do 30-ti dní. Vrátíme vám plnou cenu. Na oplátku požadujeme, abyste nám zboží vrátili nenošené a v perfektním a nepoškozeném stavu. 

  • Chceme, abyste byli spokojeni. Poradíme vám a uděláme pro vás maximum.

Máte-li jakýkoliv dotaz týkající se košilí, jejich velikosti, střihu či materiálu, obraťte se na nás. Rádi vám poradíme s výběrem. Našim cílem je, abyste byli spokojeni.  

  • Chceme být prospěšní. 15 Kč z každé prodané košile dáváme na dobročinné účely.

Chceme, aby byl náš e-shop také prospěšný. Proto věnujeme 15 Kč z každé prodané košile eterna společnosti Dobrý anděl. Ta pomáhá rodinám, jejíž členové – obvykle děti – onemocněly rakovinou a rodina se tím dostala do finančních potíží.

Obdivujeme energii, s jakou lidé z Dobrého anděla vkládají do pomoci druhým. Náš příspěvek z každé prodané košile eterna bereme jako malou pomoc pro velkou věc. Chcete-li se dozvědět o Dobrém andělovi více, navštivte jejich stránky www.dobryandel.cz

Napsat komentář

eterna24.cz jsou stránky věnované pánským košilím eterna s cílem informovat o těchto vynikajících košilích a umožnit komunikace se zákazníky.