Nejprodávanější košile

Níže je uveden přehled nejprodávanějších pánských košil Eterna za rok 2020 v internetovém obchodě kosile24.cz.

1. místo

Na obrázku je neprůhledná košile Eterna Cover s moderními prvky - nejprodávanější košile Eterna v roce 2020
Nejprodávanější košile Eterna s moderními prvky

Bílá neprůhledná košile Eterna Cover s vnitřním límcem

Tato košile se stala v roce 2020 skutečným bestsellerem. Spojuje neprůhledný, luxusní a velmi příjemný materiál s moderními prvky. Dá se tak nosit jako společenská košile k obleku stejně jako košile k samotným kalhotám.

Můžete si ji zvolit v rovném střihu Comfort Fit, ve zúženém střihu Modern Fit i v silně zúženém střihu Slim Fit.

V nabídce je i košile Eterna Cover s prodlouženým rukávem v rovném střihu Comfort Fit stejně jako košile Eterna Cover s prodlouženým rukávem ve vyštíhleném střihu Modern Fit.

2. místo

Nejprodávanější pánská bílá neprůhledná košile Eterna
Nejprodávanější neprůhledná košile Eterna

Bílá neprůhledná košile Eterna Cover

Bílá je klasika mezi pánskými společenskými košilemi. S neprůhledným materiálem Eterna Cover trefil výrobce do černého. Muži, kteří nemají rádi klasický materiál (např. popelín) ve světlých barvách, tuto košili doslova milují.

Neprůhledná košile je k dispozici v rovném střihu Comfort Fit pro muže, kteří mají rádi volnou, pohodlnou košili nebo ve vyštíhleném střihu Modern Fit, který je lehce vyštíhlený. Pro muže, kteří preferují výrazně projmutý střih je tato košile k dispozici v silně vyštíhlené střihu Slim Fit.

Pro vysoké muže je v nabídce i neprůhledná bílá košile s prodlouženým rukávem v rovném střihu Comfort Fit i ve vyštíhleném střihu Modern Fit s prodlouženým rukávem.

Velmi populární jsou i další barvy a vzory neprůhledných košil Eterna Cover.

Odkazy směřují na stránky prodejce pánských košil kosile24.cz.

3. místo

Nejprodávanější košile s modrým vzorem
Nejprodávanější modrá košile

Košile Eterna s modrým vetkaným vzorem a vnitřním límcem, manžetou a légou

Košile se světle modrým vzorem je dlouhodobě nejprodávanějším vzorem pánských košil vůbec. Modrá barva je nejoblíbenější barvou pánských košil pro svůj elegantní a uklidňující charakter. Modrý drobný vzor připomínající káro pak působí čistým a decentním dojmem. V kombinaci s kontrastním vnitřním límcem košile získává moderní a atraktivní podobu.

Košile je k dispozici s dlouhým rukávem v rovném střihu Comfort Fit a ve vyštíhleném střihu Modern Fit.

Pro vysoké muže, kteří potřebují prodlouženou délku košile, je v prodeji košile ve vyštíhleném střihu Modern Fit s prodlouženým rukávem i identická košile v rovném střihu Comfort Fit s prodlouženým rukávem.

Pro muže, kteří mají rádi košile s krátkým rukávem je tato košile k dispozici také. Zde je košile s krátkým rukávem v rovném střihu a zde stejná košile s krátkým rukávem v zúženém střihu.

Zde najdete další modré kárované košile Eterna s dlouhým rukávem.

Odkazy směřují na stránky prodejce pánských košil kosile24.cz.

4. místo

Modrá košile Eterna z materiálu Fine Oxford

Tato košile je velmi populární. Je vyrobena ze 100% bavlny v provedení Fine Oxford. Tento materiál představuje jemnou strukturu, která dodává košile na zajímavosti a zároveň prodyšnosti. Kontrast mezi světle- a tmavším odstínem modré dodává košili na zajímavosti a moderní eleganci.

Tuto modrou košili si můžete vybrat v rovném střihu Comfort Fit i ve vyštíhleném střihu Modern Fit. K dispozici je také jako modrá slim fit košile v silně vyštíhleném střihu.

Tato modrá košile Eterna Fine Oxford je k dispozici také s krátkým rukávem ve vyštíhleném střihu Modern Fit.

U nadprůměrně vysokých mužů je v oblibě také tato modrá košile s prodlouženým rukávem.

Odkazy směřují na stránky prodejce pánských košil kosile24.cz.

5. místo

Nejprodávanější košile s modrým proužkem
Nejprodávanější proužkovaná košile

Košile Eterna s modrým proužkem a vnitřním límcem

Modrý proužek je u pánských košil prostě klasika. U této košile boduje oblíbený vzor navíc luxusním materiálem twill (kepr), který dodává svou jemnou diagonální strukturou i decentní lesk.

Košile s modrým proužkem je k dispozici v rovném střihu Comfort Fit, ve vyštíhleném střihu Modern Fit i v silně vyštíhleném střihu Slim Fit.

Odkaz směřuje na stránky prodejce pánských košil kosile24.cz.

6. místo

Nejprodávanější bílá společenská košile
Nejprodávanější bílá společenská košile

Bílá košile Eterna

Bílá pánská košile je věčnou klasickou mezi společenskými košilemi. Její čistý vzhled ji předurčuje k nošení jako společenské košile k obleku. Stejně oblíbené (zejména v jejich vyštíhlených střizích) je ale i nošení bílé košile k samostatným kalhotám např. džínám. Je vyrobena z materiálu popelín ze 100% bavlny.

Bílá košile s dlouhým rukávem je k dispozici v rovném střihu Comfort Fit, ve vyštíhleném střihu Modern Fit i v silně vyštíhleném střihu Slim Fit.

Pro muže, kteří mají rádi bílé košile s krátkým rukávem jsou v nabídce košile s krátkým rukávem v rovném střihu i košile s krátkým rukávem ve vyštíhleném střihu.

Ve všech těchto případech se jedná o košili v nemačkavé a nežehlivé úpravě.

Odkaz směřuje na stránky prodejce pánských košil kosile24.cz.

7. místo

Na obrázku je nejprodávanější tmavá košile v tmavě šedé (antracitové) barvě
Nejprodávější tmavě šedá (antracitová) košile

Tmavě šedá (antracitová) košile

TOP 7 nejprodávanějších košil uzavírá tato košile pro milovníky tmavých barev. Svou oblíbenost si získala nejen atraktivním odstínem, který spojuje 2 tmavě šedé tóny, ale také atraktivní jemnou strukturou diagonálního charakteru.

Je velmi příjemná na dotek a krásně se nosí.

Je to nejoblíbenější tmavá košile v rovném střihu Comfort Fit.

V nabídce je tato tmavě šedá košile také ve vyštíhleném střihu Modern Fit.

 

Napsat komentář

eterna24.cz jsou stránky věnované pánským košilím eterna s cílem informovat o těchto vynikajících košilích a umožnit komunikace se zákazníky.