Nejprodávanější košile

Níže je uveden přehled nejprodávanějších pánských košil Eterna za první pololetí roku 2020 v internetovém obchodě kosile24.cz.

1. místo

Nejprodávanější košile s modrým vzorem
Nejprodávanější modrá košile

Košile Eterna s modrým vetkaným vzorem a vnitřním límcem, manžetou a légou

Košile se světle modrým vzorem je dlouhodobě nejprodávanějším vzorem pánských košil vůbec. Modrá barva je nejoblíbenější barvou pánských košil pro svůj elegantní a uklidňující charakter. Modrý drobný vzor připomínající káro pak působí čistým a decentním dojmem. V kombinaci s kontrastním vnitřním límcem košile získává moderní a atraktivní podobu.

Košile je k dispozici s dlouhým rukávem v rovném střihu Comfort Fit a ve vyštíhleném střihu Modern Fit.

Pro vysoké muže, kteří potřebují prodlouženou délku košile, je v prodeji košile ve vyštíhleném střihu Modern Fit s prodlouženým rukávem i identická košile v rovném střihu Comfort Fit s prodlouženým rukávem.

Odkazy směřují na stránky prodejce pánských košil kosile24.cz.

2. místo

Nejprodávanější pánská bílá neprůhledná košile Eterna
Nejprodávanější neprůhledná košile Eterna

Bílá neprůhledná košile Eterna Cover

Bílá je klasika mezi pánskými společenskými košilemi. S neprůhledným materiálem Eterna Cover trefil výrobce do černého. Muži, kteří nemají rádi klasický materiál (např. popelín) ve světlých barvách, tuto košili doslova milují.

Neprůhledná košile je k dispozici v rovném střihu Comfort Fit pro muže, kteří mají rádi volnou, pohodlnou košili nebo ve vyštíhleném střihu Modern Fit, který je lehce vyštíhlený. Pro muže, kteří preferují výrazně projmutý střih je tato košile k dispozici v silně vyštíhlené střihu Slim Fit.

Pro vysoké muže je v nabídce i neprůhledná bílá košile s prodlouženým rukávem v rovném střihu Comfort Fit i ve vyštíhleném střihu Modern Fit s prodlouženým rukávem.

Velmi populární jsou i další barvy a vzory neprůhledných košil Eterna Cover.

Odkazy směřují na stránky prodejce pánských košil kosile24.cz.

3. místo

Nejprodávanější modrá károvaná pánská košile
Nejprodávanější modrá károvaná pánská košile Eterna

Modrá károvaná košile Eterna

Tato košile je velmi populární. Nabízí tradiční vzor modrého kára a přidává moderní prvek vnitřního límce a vnitřní légy. V letním období boduje také svým tenkým a vzdušným materiálem.

Tuto světle modrou károvanou košili si můžete vybrat v rovném střihu Comfort Fit i ve vyštíhleném střihu Modern Fit. K dispozici je také jako slim košile ve vyštíhleném střihu Modern Fit.

Zde najdete další modré kárované košile Eterna s dlouhým rukávem.

Odkazy směřují na stránky prodejce pánských košil kosile24.cz.

4. místo

Nejprodávanější košile s modrým proužkem
Nejprodávanější proužkovaná košile

Košile Eterna s modrým proužkem a vnitřním límcem

Modrý proužek je u pánských košil prostě klasika. U této košile boduje oblíbený vzor navíc luxusním materiálem twill (kepr), který dodává svou jemnou diagonální strukturou i decentní lesk.

Košile s modrým proužkem je k dispozici v rovném střihu Comfort Fit, ve vyštíhleném střihu Modern Fit i v silně vyštíhleném střihu Slim Fit.

Odkaz směřuje na stránky prodejce pánských košil kosile24.cz.

5. místo

Nejprodávanější bílá společenská košile
Nejprodávanější bílá společenská košile

Bílá košile Eterna

Bílá pánská košile je věčnou klasickou mezi společenskými košilemi. Její čistý vzhled ji předurčuje k nošení jako společenské košile k obleku. Stejně oblíbené (zejména v jejich vyštíhlených střizích) je ale i nošení bílé košile k samostatným kalhotám např. džínám.

Bílá košile s dlouhým rukávem je k dispozici v rovném střihu Comfort Fit, ve vyštíhleném střihu Modern Fit i v silně vyštíhleném střihu Slim Fit.

Pro muže, kteří mají rádi bílé košile s krátkým rukávem jsou v nabídce košile s krátkým rukávem v rovném střihu i košile s krátkým rukávem ve vyštíhleném střihu.

Ve všech těchto případech se jedná o košili v nemačkavé a nežehlivé úpravě.

Odkaz směřuje na stránky prodejce pánských košil kosile24.cz.

Napsat komentář

eterna24.cz jsou stránky věnované pánským košilím eterna s cílem informovat o těchto vynikajících košilích a umožnit komunikace se zákazníky.