Sortiment eterna

Pánský sortiment eterna se za posledních 150 let příliš nezměnil. Tvoří jej košile a kravaty.

PÁNSKÉ KOŠILE ETERNA

Eterna nabízí 3 základní řady košilí, které mají ale to hlavní společné. Všechny jsou vyrobené ze švýcarské bavlny swiss-cotton a jsou samozřejmě nežehlivé a s úpravou proti krčení a absorpci pachů.


comfort skica

 

 

a) COMFORT FIT (dříve označovaná jako Blackline)                              

Comfort Fit  je nadčasovou klasikou pro každého businessmana. Vyznačuje se pohodlným, rovným střihem a klasickými barvami i vzory. A když klasika, tak samozřejmě s náprsní kapsičkou s malým vyšitým logem eterna excellent.

 modern skica

 

 

b) MODERN FIT (dříve označovaná jako Redline)                                 

Modern Fit má moderní, vyštíhlený střih a osloví hlavně mladé muže, kteří mají rádi moderní  vzhled. Košile má nebo nemá náprsní kapsičku podle konkrétního druhu košile. Logo eterna excellent je vyšité na levé manžetě.

 

 slim skica

 

 

d) SLIM FIT (dříve označovaná jako Red by eterna SUPER SLIM)   

Slim fit je novinkou pro mladé, velmi štíhlé muže. Je velmi výrazně vyštíhlená tak, aby obepínala tělo co nejtěsněji. Košile Red by eterna má na sobě několik drobných, ale rafinovaných úprav, které ji dodávají jiný vzhled. Vnitřní límec je ozdoben jemným proužkem a spodní část košile je vykrojená, aby se dala nosit volně z kalhot. Košile nemá náprsní kapsičku.

 

KRAVATY ETERNA

Kravaty eterna se vyrábí pouze z čistého hedvábí. Použitý materiál nejvyšší kvality a pečlivé ruční zpracování poznáte na první pohled i na omak. Vzory se vyrábí vždy podle aktuálních vzorů košil tak, aby společně střihem, barvou a designem utvořily harmonický celek. Šířka kravat je 8 cm resp. 6 cm, což odpovídá použitému druhu límečků u košil eterna i současným modním trendům, které favorizují úzké kravaty.

 

Pro usnadnění výběru nabízíme zejména v podzimní kolekci vždy sety košilí a kravat, které se k sobě hodí a které podtrhnou váš celkový dojem

Napsat komentář

eterna24.cz jsou stránky věnované pánským košilím eterna s cílem informovat o těchto vynikajících košilích a umožnit komunikace se zákazníky.